הדפסה על דיסקים

ישנם חברות רבות כיום בתעשייה שמתעסקות בהדפסה על דיסקים. על מנת ליצור לדיסק מסוים מראה יותר מעניין, אטרקטיבי ומושך או אפילו למען מטרה של סדר וארגון, ניתן להדפיס על גבי הדיסק בצורות שונות ומגוונות, מכיתוב מלל ועד להדפסת איורים ורקעים. 

הדפסה על דיסקים בשיטות שונות

בין שיטות ההדפסה הנפוצות קיימת מכשור מיוחד שבעזרתו ניתן להדפיס על גבי דיסקים בהדפסה צבעונית עם רזולוציה גבוהה. מדובר הדפסה איכותית שעמידה לאורך זמן; אם אינכם מעוניינים בהדפסת לוגו ישירות על הדיסק תוכלו לרכוש מדבקות לדיסקים בהם תשתמשו בביתכם או במשרדכם לפי הצורך. שיטת נוספת היא הדפסת משי ברמה גבוהה מאוד, המתאימה בעיקר לכמויות גדולות של דיסקים. אופצייה זאת נוצרת באמצעות צבעי UV שאינם מתקלפים או יורדים בכל צבע שרק תרצו. 

כחלק משירותינו צוות הגרפיקאים המנוסים שלנו יעזרו לכם לעצב ולהדפיס את המארז, העטיפה או הדיסק, בהתאם לנדרש, כך שתקבלו מוצר מוגמר ומעוצב, מוכן לשיווק, למתנה או לכל מטרה אחרת, כולל אפשרות להוספת מספר סידורי רץ על גבי הדיסקים.

הליך ההדפסה והאריזה הייחודים של הדיסקים תכלול מעטפות ניילון פשוטות ושקופות, אך תינתן לבחירה כל אריזה אחרת בהזמנת גרפיקה – מעטפות נייר מודפסות, קופסאות SLIM BOX, קופסאות ל-DVD, קופסאות פלסטיק קומפקטיות C-SHELL ועוד.

אנשי המקצוע שלנו יעזרו לכם לעצב את המראה המושלם והמתאים ביותר עבור הדיסקים שלכם.