צריבת דיסקים ושכפול דיסקים

כבר שנים רבות מאז התפתחות הטכנולוגיה שניתן לצרוב מהמחשב הנייד והנייח קבצי מידע, שירים תמונות וכמעט כל דבר שנמצא בזיכרון המחשב. שכפול וצריבת דיסקים מאפשר לנו להעביר מידע בין אנשים בדרך חסכונית, קלה, מהירה ויעילה מאוד, או שמירת מסמכים ותמונות מחוץ למחשב על מנת לרוקנו מקבצים שלא נמצאים בשימוש יומיומי וממלאים את זיכרון המחשב.

ישנם מחשבים שבגוף המחשב מותקן צורב מה שמאפשר צריבה פרטית, ואם מדובר בשכפול של כמויות גדולות של דיסקים ניתן לרכוש את שירותם של חברות המתעסקות בשכפול וצריבת דיסקים. הצריבה מתבצעת בעזרת ציוד מקצוע ומלווה בביקורת איכות קפדנית בכל שלבי הייצור שתוודא שהמוצר יהיה באיכות מעולה, האספקה היא תוך זמן קצר של עד כארבע שעות ובנוסף ניתן להדפיס על גבי הדיסק הצרוב כיתוב או איור לפי בקשתכם במדפסת משי או בהדפסת לייזר דיגיטלית.

אנו מספקים שירותי צריבה ושכפול דיסקים לכל סוגי המדיה:

צריבה ושכפול דיסקים בסיטונאות, לחברות וביחידים

חברת רמז הפקות מתמחה בתחום הצריבות ושכפול דיסקים באמצעות מכשור וציוד ייחודי המאפשר צריבת ושכפול דיסקים בכמויות גדולות בזמני הספקה מהירים ביותר. לחברה ניסיון עשיר של מספר שנים בצריבת ושכפול מאות אלפי עותקים ומוניטין גדול בקרב לקוחות רבים בתחום שכפול והפצת דיסקים, בירושלים בעיקר.

שירותי שכפול דיסקים CD/DVD

שכפול דיסקים – CD/DVD/VCD, בכל כמות, באיכות מקסימלית. שכפול הדיסקים מתבצעת כאמור בעזרת ציוד ייחודי ומקצועי ומלווה בבקרת איכות קפדנית בכל שלבי השכפול וההדפסה עד לתוצר המוגמר.

בניית תפריטים וממשק הפעלה אטומוטית ל-CD/DVD

במחלקת הגרפיקה והתכנות תוכלו לעצב ולבנות ממשק הרצה אוטומטית לדיסק מכל תוכן שיתבקש. תוכלו לשלוח חומר קיים-מצגות, תמונות, סרטים, תוכנות, מסמכים וכדו', ואנו ניצור עבורכם תפריט דינמי הכולל כפתורי ניווט, אינדקסים, קישורים ועוד.